Sáně KHW Crazy Bob červené

 

Sportovní sáňky z dvojstěnného nejkvalitnějšího plastu s maximálně ergonomicky tvarovanou přední i zadní partií vhodné pro děti od 5 let.

Cena s DPH 1 390 Kč
Cena bez DPH 1 149 Kč
Za tento nákup získáte 13 věrnostních bodů
Skladem méně než 5 ks

množství 
 
 
Kategorie: Prodej kvalitních plastových bobů značek KHW a SULOV
Kód: 17KHW034
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: KHW
 
 

Ladný zakulacený tvar bez rohů a hran slouží k maximální bezpečnosti. Ocelové pásky na lyžinách přinášejí vynikající skluzové vlastnosti a požitek z jízdy. Rozkročený podvozek zajistí mimořádnou stabilitu ve všech jízdních režimech. Crazy Bob je určen hlavně pro jednoho jezdce, ale vejdou se na něj za sebe i dvě malé děti.

Crazy Bob umožňuje i dodatečnou montáž sedáku Allround Seat a tak i jízdu pro nejmenší děti, které jsou bezpečně usazeny v sedáku.

Sedák Allround Seat není běžnou součástí dodávky ani ceny sáněk Crazy Bob a musí být samostatně objednán.

Dále lze Crazy Bob dovybavit protiskluzovými špunty, které zajišťují vyšší bezpečnost sezení. Model Crazy Bob je přizpůsoben pro montáž sedáku Allround Seat pro malé děti. Sedák lze kdykoli lehce opět sejmout a sáňky používat samostatně.

Pro Crazy Bob je připravena sada protiskluzových špuntů (lze zakoupit samostatně). Jedná se o pryžové zátky pro otvory v sedáku sání, které mají výrazně protiskluzový charakter a zvyšují tak bezpečnost sezení na sáňkách. Rovněž však tepelně izolují a zabraňují chladu od sedáku.

Crazy Bob, to jsou malé sáňky, primárně určené pro sáňkování jedné osoby. Vejdou se na něj za sebe však i dvě malé děti.

Pro malé děti je vždy třeba zajistit dohled dospělé osoby.

 

Technické parametry:            
Pro věk dítěte:        Nosnost (kg):        Rozměry (cm):         Hmotnost (g):
        Délka:  Šířka:  Výška:    
od 5 let   75   91       44       27   2.700