Řiditelné sáně KHW Snow Future červené

 

Kvalitní řiditelné a brzděné plastové sáně od německého výrobce jsou určeny pro děti od 8 let a dospělé.

Cena s DPH 3 290 Kč
Cena bez DPH 2 719 Kč
Za tento nákup získáte 32 věrnostních bodů
Skladem méně než 5 ks

množství 
 
 
Kategorie: Prodej kvalitních plastových bobů značek KHW a SULOV
Kód: 17KHW004-3
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: KHW
 
 

Odpružené moderní sáně s polstrovaným sedákem z protiskluzového materiálu, dvěma kovovými brzdami a zvýšenou zadní i postranní částí sedáku. Teleskopické řízení se střední lyží umožňuje použití pro všechny druhy a rozdílnou výšku sněhu.

Brzda je kovová se dvěma brzdovými členy. Brzda má úchop na levou i pravou ruku, přičemž vždy pracují oba členy současně. Brzda je tak mimořádně účinná. Vzhledem ke konstrukci brzdy tak lze jednou rukou řídit směr jízdy a druhou rukou snižovat rychlost dle potřeby.  

Rozšířený podvozek z odolného dvoustěnného plastu s možností pevného zapření nohou zajišťuje vysoký komfort a stabilitu jízdy. Kovové pásy na ližinách jsou určeny pro skvělý skluz.

Model Snow Future jsou velmi komfortní sáně s řadou mimořádných bezpečnostních a uživatelsky přívětivých prvků.

Na obrázku lze vidět systém brzd. Ať už levým nebo pravým úchopem brzdy se vždy ovládají oba kovové brzdicí členy současně. Tím je zabezpečno účinné brzdění za všech okolností, ať už  jsou pro brzdění k dispozici obě ruce nebo jenom jedna.

Pokud brzdí pouze jedna ruka, druhá může natáčením volantu ovládat směr jízdy. 

Snow Future má rovněž odpružený sedák pro tlumení rázů při nečekaných změnách povrchu sjezdovky.

Vysoká nosnost sání Snow Future umožňuje jízdu i dvou osob. Pro svou robustnost je tento model oblíben i mezi dospělými milovníky zimních sportů. Dokonce ryzí lyžaři často využijí možnost zpestřit si pohyb na sjezdovkách jízdou na Snow Future!